Мереживні сукні

Чорне жіноче елегантне плаття витонченого мереживного крою

Сукня! Вони не тільки роблять людину, але й можуть підвищити впевненість у собі. Сукня, яка є суто жіночим елементом і є впевненою ставку. Якщо ви сумуєте або хочете поповнити свій гардероб красивою моделлю, то зробіть ставку на ці мереживні. У цій моделі ви будете почувати себе належним чином привабливою і не уникнете чужої уваги.

Ціна на момент огляду: 757 Грн

Розкішне пляжне плаття, прикрашене мереживом для зав’язування на талії

Сукня Елен ідеально підходить для романтичної прогулянки по пляжу. Вони легкі, повітряні та максимально комфортні. Білосніжний дизайн гарно виділяється на засмаглому тілі, виріз і рукави прикрашені м’яким мереживом.

Ціна на момент огляду: 1 189 Грн

Зелене мереживне жіноче плаття з рукавом три чверті

Унікальні сукні виготовляються з двох видів тканин. Верхня частина виконана з мережива. Підкладка виготовлена з м’якого оксамитового трикотажу. На талії є моделюючий шов. Спідниця А-подібна, має короткий виріз. Сукня має рукави 3/4 і округлий виріз. Вони застібаються ззаду на закриту блискавку.

Ціна на момент огляду: 529,55 Грн

Елегантне плаття, прикрашене мереживом, на будь-який випадок

Вам подобаються сукні, які можна використовувати на багато випадків? У якому ви багато виступаєте? Які елегантні, чуттєві і водночас дуже зручні? Тоді вони у вас тут. Чарівний як кольором, так і кроєм.

Ціна на момент огляду: 1 514 Грн

Довге плаття без рукавів, прикрашене зверху мереживом

Рожева сукня з мереживом Bentley облямована з першого погляду. Довгі сукні підійдуть для будь-якого світського або важливого заходу.

Ціна на момент огляду: 2 552 Грн

Мереживне плаття на мамине весілля

Елегантний, що підкреслює силует, з роздільною строчкою. Зручний, простий у використанні, чудовий матеріал. Для особливих випадків. Рукав 3/4, підкладка, застібка-блискавка, розріз ззаду. Довжина прибл. 98 см.

Мереживо є символом чуттєвості та жіночності. Чоловіки не носять мереживного одягу, але він викликає бажання і захоплення у жінок. Більшість з нас має вдома мереживну білизну, а як щодо мереживної сукні? Мереживні сукні – справжня розкіш у вашому гардеробі. Оскільки мереживо зазвичай частково прозоре, сукні зазвичай доповнюють підкладкою. Ви найчастіше використовуєте мереживні сукні для світських заходів, адже вони виглядають дійсно незвично.

А які кольори мережива найпопулярніші? Якщо ви хочете виглядати елегантно і серйозно, то вибирайте чорний колір. У білій сукні ви пробуджуєте молодість і ніжність, але будьте обережні, деякі люди можуть сплутати вас з нареченою. Але найкрасивішими є мереживні сукні пастельних тонів. Ви можете вибрати сукню на гумку на повний зріст або одягнути плаття з мереживними деталями. Обидва варіанти виглядають дуже красиво. Закутайтесь мереживом, мереживні сукні особливо підходять для світських заходів.